Vilniaus Gedimino technikos universiteto komanda, Architektūros fakultetas

Komandos nariai:

Kasparas Kurtovas (Architektūros fakultetas, architektūra, IV kursas)

Vadovai:

Dėstytojas doc. Alvydas Žickis

Pasirinkta teritorija:
Atkaklus siekis tapti „žaliausia“ savivaldybe
Daugiau informacijos

Vilniaus Gedimino technikos universiteto komanda, Statybos fakultetas

Komandos nariai:

Gabija Radkevičiūtė (Statybos fakultetas, statybos inžinerijos studijų programa, III kursas)

Miglė Rakauskaitė (Statybos fakultetas, statybos inžinerijos studijų programa, III kursas)

Andrius Taparauskas (Statybos fakultetas, statybos inžinerijos studijų programa, III kursas)

Justinas Skuja (Statybos fakultetas, statybos inžinerijos studijų programa, III kursas)

Karolis Gricius (Statybos fakultetas, statybos inžinerijos studijų programa, III kursas)

Vadovai:

Dėstytojas Kęstutis Urbonas, Statybos fakultetas, Metalinių ir kompozitinių konstrukcijų katedra

Pasirinkta teritorija:
Atkaklus siekis tapti „žaliausia“ savivaldybe
Daugiau informacijos


KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETO KOMANDA, Statybos ir architektūros, Elektros ir elektronikos fakult

Komandos nariai:

Benas Kalinauskas (Statybos ir architektūros fakultetas, II bakalauro kursas, architektūra)

Jonas Kaluina (Statybos ir architektūros fakultetas, II bakalauro kursas, architektūra)

Guoda Majauskaitė (Statybos ir architektūros fakultetas, II bakalauro kursas, architektūra)

Justas Barauskas (Statybos ir architektūros fakultetas, II bakalauro kursas, statybos inžinerija)

Eglė Steponavičiūtė (Statybos ir architektūros fakultetas, II bakalauro kursas, statybos inžinerija)

Tomas Paškauskas (Statybos ir architektūros fakultetas, III bakalauro kursas, pastatų inžinerinės sistemos)

Elvinas Setkauskas (Elektros ir elektronikos fakultetas, III bakalauro kursas, elektros inžinerija)

Vadovai:

Dėstytojas Martynas Marozas, Statybos ir architektūros fakultetas

Pasirinkta teritorija:
Atkaklus siekis tapti „žaliausia“ savivaldybe
Daugiau informacijos

Kauno technologijos universiteto komanda, Statybos ir architektūros fakultetas

Komandos nariai:

Karolis Vaikšnys (KTU Statybos ir architektūros fakultetas, architektūra, II kursas)

Egidijus Dambrauskas (KTU Statybos ir architektūros fakultetas, darnūs ir energetiškai efektyvūs pastatai, I kursas)

Pijus Stankevičius (KTU Statybos ir architektūros fakultetas, pastatų inžinerinės sistemos, II kursas);

Mylita Simoškaitė (KTU Statybos ir architektūros fakultetas, architektūra, II kursas)

Eimantas Kascenskas (KTU Statybos ir architektūros fakultetas, statybos inžinerija, IV kursas)

Tomas Celencevičius (KTU Statybos ir architektūros fakultetas, statybos inžinerija, IV kursas)

Šarūnas Mikelaitis (KTU Statybos ir architektūros fakultetas, architektūra, II kursas)

Vadovai:

Architektas, KTU Architektūros ir kraštotvarkos katedros doc. Gintaras Balčytis

Pasirinkta teritorija:
Atkaklus siekis tapti „žaliausia“ savivaldybe
Daugiau informacijos


Klaipėdos valstybinės kolegijos komanda, Technologijų fakultetas

Komandos nariai:

Lukas Kasnauskas (Klaipėdos valstybinė kolegija, Technologijų fakultetas, statybos inžinerija, II kursas)

Lukas Stirbys (Klaipėdos valstybinė kolegija, Technologijų fakultetas, statybos inžinerija, II kursas)

Deividas Molis (Klaipėdos valstybinė kolegija, Technologijų fakultetas, statybos inžinerija, II kursas)

Mindaugas Eicinas (Klaipėdos valstybinė kolegija, Technologijų fakultetas, geodezija, II kursas)

Naidželas Benetis (Klaipėdos valstybinė kolegija, Technologijų fakultetas, geodezija, II kursas)

Gabrielė Blažinauskytė (Klaipėdos valstybinė kolegija, Technologijų fakultetas, kraštovaizdžio dizainas, III kursas)

Andrejs Veliks (Klaipėdos valstybinė kolegija, Technologijų fakultetas, geodezija, „Erasmus+“ studentas (Latvija)

Vadovai:

Gražina Beniušienė, Klaipėdos valstybinė kolegija, Technologijų fakultetas, Aplinkos ir statybos inžinerijos katedros lektorė

Pasirinkta teritorija:
Vaistinių žolynų sostinės atgimimas
Daugiau informacijos

Vilniaus Gedimino technikos universiteto komanda, Kūrybinių industrijų fakultetas

Komandos nariai:

Monika Auglytė (Kūrybinės industrijos, I magistro kursas)

Inga Baužienė (Kūrybinės industrijos, I magistro kursas)

Sigita Bukantaitė (Kūrybinės industrijos, I magistro kursas)

Agnė Kavaliauskaitė (Kūrybinės industrijos, I magistro kursas)

Indrė Kazakauskaitė (Kūrybinės industrijos, I magistro kursas)

Agnė Kulikauskaitė (Kūrybinės industrijos, I magistro kursas)

Ugnė Radvilaitė (Kūrybinės industrijos, I magistro kursas)

Kotryna Railaitė (Kūrybinės industrijos, I magistro kursas)

Ieva Sinkevičiūtė (Kūrybinės industrijos, I magistro kursas)

Vytenis Stankevičius (Kūrybinės industrijos, I magistro kursas)

Monika Svilaitė (Kūrybinės industrijos, I magistro kursas)

Ramunė Uždavinytė (Kūrybinės industrijos, I magistro kursas)

Antanas Valčiukas (Kūrybinės industrijos, I magistro kursas)

Gabija Virbickaitė (Kūrybinės industrijos, I magistro kursas)

Vadovai:

Doc. dr. Jekaterina Lavrinec

Pasirinkta teritorija:
Kelmės miesto centro atgimimas
Daugiau informacijos


Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos komanda, Statybos ir Dizaino fakultetai

Komandos nariai:

Tomas Balsevičius, Statybos fakultetas, statybos inžinerija, II kursas

Simas Jankauskas, Statybos fakultetas, statybos inžinerija, II kursas

Algimantas Kalėda, Statybos fakultetas, statybos inžinerija, II kursas

Alisa Malinovskaja, Statybos fakultetas, statybos inžinerija, II kursas

Nerijus Vinciūnas, Statybos fakultetas, statybos inžinerija, II kursas

Paulius Stonkus, Statybos fakultetas, statybos inžinerija, II kursas

Rugilė Jautakaitė, Dizaino fakultetas, interjero dizainas, III kursas

Inga Grinė, Dizaino fakultetas, interjero dizainas, III kursas

Vadovai:

Jelena Jupatova, Statybos fakulteto, Statybos inžinerijos katedros lektorė

Rasa Mazūrienė, Dizaino fakulteto, Dizaino katedros lektorė 

Lina Sakalauskienė Statybos fakulteto dekanė, Statybos inžinerijos katedros lektorė

Pasirinkta teritorija:
Modernus menų ir autentikos atkūrimas
Daugiau informacijos

Aleksandro Stulginskio universiteto komanda, Architektūros ir agronomijos fakultetai

Komandos nariai:

Gabrielė Antanavičienė (Aleksandro Stulginskio universitetas, Agronomijos fakultetas, želdininkystės specialybė, IV kursas)

Paulina Stravinskaitė (Architektūros fakultetas, architektūra, IV kursas)

Vadovai:

Aleksandro Stulginskio universiteto lekt. Aurelija Lozuraitienė

Dr. doc. Alvydas Žickis

Pasirinkta teritorija:
Modernus menų ir autentikos atkūrimas
Daugiau informacijos


Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Architektūros katedra

Komandos nariai:

Ignas Lesauskas (VGTU AF; architektūra, IV kursas)

Vadovai:

Doc. Audrius Ambrasas, Architektūros katedra, architektas

Pasirinkta teritorija:
Atkaklus siekis tapti „žaliausia“ savivaldybe
Daugiau informacijos

Kauno technologijos universiteto komanda, Statybos ir architektūros fakultetas

Komandos nariai:

Eimantė Jautakytė (Statybos ir architektūros fakultetas, architektūra, III kursas)

Aistė Kundrotaitė (Statybos ir architektūros fakultetas, architektūra, III kursas)

Gintarė Marozaitė (Statybos ir architektūros fakultetas, architektūra, III kursas)

Tautvydas Povilionis (Statybos ir architektūros fakultetas, statybos inžinerija, IV kursas)

Vėjas Ogintas (Statybos ir architektūros fakultetas, pastatų inžinerinės sistemos, III kursas)

Edvinas Pušinskas (Statybos ir architektūros fakultetas, pastatų inžinerinės sistemos, III kursas)

Vadovai:

Architektas, dėstytojas doc. Dalius Šarakauskas, Statybos ir architektūros fakultetas

Pasirinkta teritorija:
Gamtos tausojimas - viena svarbiausių misijų
Daugiau informacijos


Klaipėdos rajono mokinių komanda

Komandos nariai:

Birutė Jankauskaitė (Kėdainių šviesioji gimnazija, 12 kl.)

Valdas Kupčinskas (Kėdainių šviesioji gimnazija, 10 kl.)

Deividas Merončikas (Kauno „Saulės“ gimnazija, 11 kl.)

Greta Dromantaitė (Kauno „Saulės“ gimnazija, 11 kl.)

Vadovai:

Architektas Mindaugas Butvila

Pasirinkta teritorija:
Atgimsianti inovatyvi gamtos oazė
Daugiau informacijos

Klaipėdos universiteto komanda, Kraštovaizdžio architektūra, Medijų filosofija, Statybos inžinerija,

Komandos nariai:

Viktorija Gričenaitė (Kraštovaizdžio architektūra, II kurso magistrė)

Giedrė Leonikaitė (Kraštovaizdžio architektūra, II kurso magistrė)

Juozas Zakarauskas (Medijų filosofija, III kurso bakalauras)

Nedas Stakutis (Statybos inžinerija, III kurso bakalauras)

Viktorija Bunkevičiūtė (Statybos inžinerija, III kurso bakalaurė)

Robertas Trakšely (Elektros inžinerija, IV kurso bakalauras)

Vadovai:

Prof. dr. Petras Grecevičius, Klaipėdos universiteto Menų akademija, Architektūros, dizaino ir dailės katedra, katedros vedėjas

Dr. Jevgenija Rutė, Klaipėdos universitetas JTGMF, KU, Statybos inžinerijos studijų programos vadovė

Pasirinkta teritorija:
Noras keistis – pirmas žingsnis pokyčių link
Daugiau informacijos


Klaipėdos valstybinės kolegijos komanda, Technologijų fakultetas

Komandos nariai:

Armantas Jurgelevičius, Technologijų fakultetas, statybos inžinerija, II kursas

Airidas Keršys, Technologijų fakultetas, statybos inžinerija, II kursas

Aurimas Einikis, Technologijų fakultetas, statybos inžinerija, III kursas

Dovydas Janušas, Technologijų fakultetas, statybos inžinerija, III kursas

Ahmet Yusuf Cebre, Technologijų fakultetas, statybos inžinerija, „Erasmus+“ studentas (Turkija)

Vadovai:

Jurgita Drizgaitė, Technologijų fakultetas, Aplinkos ir statybos inžinerijos katedros lektorė;

Vilma Vaičekauskienė, Technologijų fakultetas, Aplinkos ir statybos inžinerijos katedros lektorė;

Vida Ovaltaitė, Technologijų fakultetas, Aplinkos ir statybos inžinerijos katedros lektorė

Pasirinkta teritorija:
Atkaklus siekis tapti „žaliausia“ savivaldybe
Daugiau informacijos

Vilniaus dailės akademija, Vilniaus fakultetas, Architektūros katedra

Komandos nariai:

VDA Vilniaus fakulteto Architektūros katedros II kurso studentai, III kurso studentai, diplomantai (bakalaurai)

Vadovai:

Prof. Marius Šaliamoras, VDA Vilniaus fakulteto Architektūros katedros vedėjas,

Doc. Vytenis Gerliakas,

Doc. Artūras Burba

Pasirinkta teritorija:
Vaistinių žolynų sostinės atgimimas
Daugiau informacijos


Vytauto Didžiojo universiteto komanda

Komandos nariai:

Jūratė Tutlytė

Vadovai:

Doc. dr. Jūratė Tutlytė

Pasirinkta teritorija:
Atgimsianti inovatyvi gamtos oazė
Daugiau informacijos

Vilniaus Gedimino technikos universiteto komanda, Architektūros fakultetas

Komandos nariai:

Luknė Barčaitė (Architektūros fakultetas, architektūra, IV kursas)

Vadovai:

Donaldas Trainauskas, VGTU Architektūros fakultetas, Architektūros katedra

Pasirinkta teritorija:
Atkaklus siekis tapti „žaliausia“ savivaldybe
Daugiau informacijos


Vilniaus Gedimino technikos universiteto komanda, Architektūros fakultetas

Komandos nariai:

Sidona Šašlauskaitė (Af-14/1, IV kursas)

Miglė Jakubauskaitė (Af-14/1, IV kursas)

Milda Dautartaitė (Af-14/1, IV kursas)

Aurimas Viburys (Af-14/1, IV kursas)

Žilvinas Urbas (Af-14/1, IV kursas)

(Kiekvienas komandos narys atlieka unikalius projektus individualiai.)

Vadovai:

Saulius Mikštas, VGTU, Architektūros fakultetas

Pasirinkta teritorija:
Atkaklus siekis tapti „žaliausia“ savivaldybe
Daugiau informacijos

Vilniaus Gedimino technikos universiteto komanda, Architektūros fakultetas

Komandos nariai:

Neringa Dargvilaitė (Architektūros fakultetas, architektūra, IV kursas)

Salomėja Lubytė (Architektūros fakultetas, architektūra, IV kursas)

Viktorija Ivickytė (Aplinkos inžinerijos fakultetas, aplinkos apsaugos inžinerija, III kursas)

Vadovai:

Doc. dr. Dalia Dijokienė, VGTU Architektūros fakultetas, Urbanistikos katedros vedėja

Pasirinkta teritorija:
Noras keistis – pirmas žingsnis pokyčių link
Daugiau informacijos


Vilniaus Gedimino technikos universiteto komanda, Architektūros fakultetas

Komandos nariai:

Vilius Morkūnas (Architektūros fakultetas, architektūra, IV kursas)

Vadovai:

Doc. Dr. Dalia Dijokienė, VGTU Architektūros fakultetas, Urbanistikos katedros vedėja

Pasirinkta teritorija:
Gamtos tausojimas - viena svarbiausių misijų
Daugiau informacijos