Structum kolektyvas nuolat organizuoja konferencijas skirtas statybų profesionalams.

Užsisakykite priminimą

Artimiausia konferencija:
Modernūs pastatai - progresas šalies kontekste

Patogus pastato erdvinis išdėstymas, pritaikomumas, energinis efektyvumas bei išmanumas – veiksniai, lemiantys visuomeninės paskirties statinių eksploatacijos sėkmę. Svarbu tinkamai apsibrėžti pastato kokybę, su tuo susiję pastato architektūros ir statybos sprendiniai, kuriuos šiuo metu stipriai lemia gebėjimas taikyti inovacijas gaminant statybines medžiagas, taip pat novatoriškos įrangos ir produktų (vietinių ir atvežtinių) naudojimas.

Kuriant naujas technologijas, plečiantis statybų architektūrinių sprendinių galimybėms, trumpėjant statybinių darbų laikotarpiui, atsiranda ir Statybos techninio reglamento (STR) pokyčių, susijusių su statybų modernizacija, todėl būtina žinoti ir palyginti, kokie jie yra Lietuvoje ir užsienyje. Taip pat turime suprasti, kokią įtaką moderniosios technologijos daro vietinių gamintojų, tiekėjų ir statybininkų darbo dinamikai bei našumui. 

Į šiuos ir kitus aktualius klausimus atsakysime žurnalo „Structum“ rengiamoje nemokamoje konferencijoje, skirtoje aptarti moderniųjų technologijų taikymui architektūroje bei statyboje.

Į konferenciją galite registruotis nuorodoje - https://goo.gl/uiyZhc  

DALYVAUK KONFERENCIJOJE NEMOKAMAI! VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS! Registruotis į konferenciją galite telefonu - mob. +370 686 87 886, +370 520 80 335. el. paštu: agne@structum.lt

 • Data:
  2017 m. liepos 27 d.

  Laikas:
  10:00

  Vieta:
  „Multikino” kino teatras, PC „Ozas”, Ozo g. 18, Vilnius

 • Registracija