Admin Structum. 2017 m. liepos 26 d.

RAVAK Chrome koncepcijos maišytuvai ir keramika

Čekų gamintojo RAVAK vonios kambario įranga jau daugelį metų džiugina vartotojus originaliais išskirtinio dizaino gaminiais. Kiekvienas RAVAK gaminys yra sukurtas remiantis didžiule patirtimi, naujausiomis technologijomis ir aukšta medžiagų kokybe. Ne išimtis yra ir RAVAK Chrome vonios kambario koncepcijos maišytuvai bei keramika.

 

Kokybiški maišytuvai yra vonios kambario pagrindas. Vartotojai yra linkę rinktis geriausias medžiagas, nesenstantį dizainą, kokybę ir sąžiningą garantiją, užtikrinančią gaminio ilgalaikiškumą. Būtent tokie yra RAVAK Chrome maišytuvai – kokybiški, nesenstantys, tinkantys bet kokiam vonios kambariui. Chrome maišytuvų serija atitinka viso RAVAK Chrome vonios kambario koncepcijos dizainą. Maišytuvai Chrome išsiskiria dailia ovalo forma, kuri jungia visus Chrome serijos gaminius.

Be dailaus stiliaus ir ilgalaikės kokybės, RAVAK Chrome maišytuvų serija turi ir tobulus techninius parametrus. Termostatiniai Chrome maišytuvai užtikrina pastovios karšto vandens temperatūros palaikymą, FastReaction sistema iš karto reaguoja į vandens slėgio pokyčius ir palaiko nustatytą vandens šilumą. Ne ką mažiau praktiškas yra Chrome serijos plautuvės maišytuvas, kurio snapelis gali būti pasukamas 360 laipsnių kampu, o itin greitą ir paprastą šio maišytuvo montavimą užtikrina EasyFix montavimo sistema.

Vienas populiariausių Chrome serijos maišytuvų – CR 022.00/150. Integruotas šio vonios maišytuvo jungiklis leidžia vandens srovę perjungti tiesiog pasukus maišytuvo snapelį, o reguliuojamas aeratorius leidžia reguliuoti vandens srautą būtent tiek, kiek reikia žmogui. 2017 metų gegužės mėnesį RAVAK pristatė technologijų inovaciją – neįkaistantį maišytuvo korpusą. Apskritai visiems Chrome serijos maišytuvams taikoma 5 metų, o keraminei kasetei – 30 metų garantija. Visa tai užtikrina, kad Chrome maišytuvai ne tik tobulai papildo vonios kambario dizainą, bet ir patikimai tarnauja vartotojui.

Sanitarinė RAVAK Chrome keramika – tai tarpusavyje suderintos natūralios, krosnyje degtos medžiagos, kurios praturtina grakštaus dizaino koncepciją Chrome. Unitazas Uni Chrome atitinka aukščiausius higienos ir efektyvumo reikalavimus. Paslėpto montavimo sistema ir kompaktiškos išorinės formos itin palengvina vonios kambario valymą, o savo dizainu šis gaminys puikiai pritampa prie bet kurio šiuolaikinio interjero. Unitazas Uni Chrome RimOff pagamintas naudojant unitazo dubens valymo technologiją. Šis gaminys neturi briaunos, todėl valant nėra nepasiekiamų vietų, kuriose kaupiasi bakterijos. SoftClose sistema leidžia lengvai nuleisti unitazo dangtį, pagamintą iš itin patvaraus plastiko.

Kitas vis populiarėjantis Chrome keramikos gaminys – bidė Uni Chrome. Tai sveikiausias ir efektyviausias asmeninės higienos užtikrinimo būdas, kurį naudodamas žmogus ne tik jausis švariai, bet ir apsaugos savo sveikatą. Tiek Chrome unitazas, tiek bidė įrengiami naudojant paslėptą montavimo sistemą (potinkinį modulį) ir valdymo klavišus Chrome arba Universal. Tvirta montavimo modulių konstrukcija užtikrina didelę keliamąją galią ir saugo nuo kondensato susidarymo.

Visiems vonios kambario koncepcijos Chrome gaminiams būdinga ovalo forma, kuri suvienija šios serijos gaminius į vieną plačiai naudojamą rinkinį. Dėl gausaus gaminių asortimento ir tobulos jų tarpusavio harmonijos Chrome tinka bet kokio dydžio vonios kambariuose ir atitinka visus vartotojo reikalavimus.

Nuo birželio 1 d. RAVAK vykdo konkursą „Vonios kambarys su RAVAK Chrome“ ir kviečia dalyvauti visus architektus bei dizainerius! Nugalėtojas bus renkamas 2018 m. sausio mėnesį, net trijų įdomiausių vonios kambario nuotraukų autoriai laimės kelionę į ČEKIJĄ! Nepraleiskite progos papramogauti šioje nuostabioje šalyje! 