Admin Structum. 2017 m. birželio 29 d.

RAVAK Chrome koncepcijos dušo kabinos

1991 metais įkurta čekų įmonė RAVAK pradėjusi nuo dušo kabinų ir padėklų gamybos, ilgainiui tapo viena didžiausių vonios kambario įrangos gamintojų Centrinėje ir Rytų Europoje. Didžiausią įtaką RAVAK sprendimams daro praktinė patirtis – gamyboje naudojamos kokybiškiausios medžiagos, o tai apsprendžia ne tik sklandų ir ilgaamžį visų įmonės gaminių naudojimą, bet ir vis didėjantį lojalių vartotojų skaičių. Net 70 procentų RAVAK produkcijos yra eksportuojama, klientai mėgaujasi šio prekės ženklo vonios įranga žyamiausiuose pasaulio viešbučiuose (Hotel President - Ukrainoje, Hotel Royal Azur - Tunise, Jumeirah Lake Tower - Dubajuje, Hotel Orange - Ispanijoje, Pheonicia Grand Hotel - Rumunijoje, Marriott Hotel - Lenkijoje, Hotel Opera - Ukrainoje ir daugelyje kitų).

Visi RAVAK produktai pagaminti taip, kad visiškai atitiktų vartotojų poreikius. Kalbant apie dušo kabinas, RAVAK požiūriu, laikas praleistas duše neturi tapti nuobodžia rutina. Todėl RAVAK sukūrė tobula ovalo forma pasižyminčią dušo kabinų Chrome seriją. Visų Chrome dušo kabinų profiliai yra trijų rūšių – poliruotas aliuminis (blizgus), satinas ir balti. RAVAK siūlo kampines dušo kabinas, pusapvalę dušo kabiną ir dušo duris. Dizaino studijos Design Nosal sukurta dušo kabina Chrome atkartoja visos vonios kambario koncepcijos Chrome gaminių formas. Idealų kampinių dušo kabinų sandarumą garantuoja apatinė tarpinė ir metalinis 10 mm aukščio slenkstukas. Varstomos durys turi unikalų pranašumą – atsidaro į vidų ir į išorę, taigi vanduo suteka į dušo vidų ir grindys lieka sausos, o tai garantuoja Jūsų saugumą nepaslysti.

Naudojant dvejas dušo duris, galima gauti kvadratinę arba stačiakampę dušo kabiną. Viena tokių – kampinė dušo kabina CRV1+CRV1. Šios dušo kabinos įėjimo plotis gali siekti iki 125 cm. Dušo duris galima kombinuoti ir su stacionaria sienele. Dar didesnis komfortas maudantis patiriamas stačiakampėje dušo kabinoje, kuri gaunama vietoje standartinio 90x90 dydžio pasirenkant 80x100cm dydį.

Kitas kampinės dušo kabinos Chrome variantas – CRV2+CRV2, suformuotas kombinuojant dušo duris su stacionaria sienele. Praktiškas šio varianto privalumas – prie stacionarios sienelės galima lengvai patalpinti praustuvą, skalbimo mašiną ar džiovyklę. Klientai turi galimybę įsirengti stačiakampį šios dušo kabinos variantą paprasčiausiai rinkdamiesi skirtingų dydžių dušo duris. Abiejų aukščiau aprašytų dušo kabinų dušo duris galima derinti tarpusavyje ir su stacionaria sienele.

Norintiems įsirengti dušo kabiną nišoje RAVAK Chrome siūlo dušo duris CSD1, CSD2, CSDL2. Durys atsidaro į vidų ir į išorę, todėl dušo erdvė geriau vėdinasi, yra dar patogiau įeiti į kabiną, o vandens lašai nuvarva ne ant vonios grindų, o dušo kabinos viduje.

Chrome dušo kabinų ir durų dizainas – tai atskirų elementų apjungimas į darnią visumą, kuri sukuria harmoniją visoje Chrome vonios kambario koncepcijoje. Kitaip sakant, Chrome dušo kabinų dizainas tobulai dera su vonios kambario koncepcijos Chrome gaminiais – vonia, praustuvais, vonios kambario baldais, maišytuvais, WC, bidė, aksesuarais. Koncepcija Chrome siūlo net 55 gaminius, o tai sukuria klientui galimybę suformuoti išlaikyto dizaino vonios kambarį renkantis iš gausaus produktų asortimento.

Nuo birželio 1d. RAVAK vykdo konkursą – „Vonios kambarys su RAVAK Chrome“ ir kviečia dalyvauti visus architektus bei dizainerius! Nugalėtojas bus renkamas 2018 m. sausio mėnesį, net 3-jų įdomiausių vonios kambario nuotraukų autoriai laimės kelionę į ČEKIJĄ! Nepraleiskite progos papramogauti šioje nuostabioje šalyje!