Admin Structum. 2017 m. liepos 26 d.

Nauji ilgalaikių interjero sprendimų vėjai

Šiuolaikinė visuomenė kelia aukštus reikalavimus estetikai, todėl prekybos centrų, viešbučių, biurų, parduotuvių, kavinių, privačių medicinos įstaigų savininkai ieško būdų pritraukti būsimus klientus visų pirma jaukia, patrauklia aplinka. Interjeras tampa įmonės vizitine kortele, įvaizdžio dalimi. Bet dažnai susiduriama su dilema, kam teikti prioritetą – funkcionalumui, vaizdui, kainai ar kokybei. Inovatyvūs ir technologiškai pažangūs gaminiai šias savybes puikiai suderina.

 

Visuomeninių pastatų bendrosios erdvės jaukumu bandomos sugretinti su namų aplinka, viešbučių vestibiuliai tampa kosmopolitiški, tad užsukti į juos norisi ne tik pasitinkant svečią, bet ir pageidaujant jaukiai praleisti laiką su draugais. Ieškant optimaliausių interjerų sprendimų ir renkantis apdailos medžiagas svarstomi klausimai yra: kaina, medžiagiškumas, techninės savybės, dizaino ir estetikos visuma.

Pavyzdžiui, viena svarbiausių interjero dalių – grindys. Tai paviršiai, kuriuos sunkiausia ir brangiausia renovuoti, tad taupyti čia nepatartina. Svarbu pasirinkti visuomeniniam sektoriui pritaikytas apdailines medžiagas, kurios atitinka priešgaisrinius, slidumo reikalavimus. Tai, kas skirta privačiam sektoriui, netiks visuomeniniam dėl didelių apkrovų ir tarpais ekstremalaus dėvėjimo. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad šiuolaikinės technologijos sukuria tokias galimybes, kad vinilinės grindų dangos vizualiai būtų sunkiai atskiriamos nuo natūralių, o jų eksploatacinės savybės daugeliu aspektų yra gerokai pranašesnės. Šalia to atsiranda galimybė kurti įvairiausius dizainus, atrasti siūlomus sprendimus. Esant poreikiui, naudoti specialias vinilines grindų dangas su akustiniu pagrindu. Visa tai gali pasiūlyti UAB „Interjero linija“.

Inovatyvi įmonė jau 17 metų sėkmingai prekiauja apdailos medžiagomis, skirtomis visuomeniniam sektoriui. Bendrovėje rasite visą „Amtico International“ vinilinių dizaino grindų (LVT), skirtingų pagal technines charakteristikas bei kainą, asortimentą. „Amtico Signature“, „Amtico Form“, „Amtico Spacia“, „Amtico Acoustic“ – skirtos sunkiajam komerciniam sektoriui: dideliems biurams, viešbučiams, prekybos salonams, restoranams bei kavinėms, laisvalaikio, grožio, sporto centrams, mokslo ir sveikatos priežiūros įstaigoms, kur yra dideli žmonių srautai. Lengvajai komercijai ir privačiam sektoriui patariama rinktis „Amtico First“ – tai ekonomiškai naudingas sprendimas mažiems biurams, krautuvėlėms. Galimybė spręsti akustikos klausimus dabar įmanoma ir su „Amtico Acoustic“ vinilinėmis dizaino grindimis (LVT). Dėl specialaus pagrindo galima pasiekti garso sugeriamumą iki 18 dB. „Amtico Acoustic“ dangų dizainas atitinka „Amtico Signature“ bei „Amtico Spacia“ vinilinių grindų asortimentą ir siūlomus matmenis.

Tendencingai vinilinės dizaino grindys (LVT) populiarėja ne tik visuomeniniame sektoriuje, bet ir privačiame, kai pasirinkus šias grindis galima išpildyti klientų norus ir kiekvieną interjerą maksimaliai pritaikyti šeimos poreikiams bet kurioje vietoje – svetainėje, koridoriuje, vonios ir vaikų kambariuose, miegamajame ar įėjimo zonoje.

Dėl išskirtinių dėvėjimosi, patvarumo ir estetinių ypatybių „Amtico“ (LVT) vinilinės dizaino grindys yra dažnai naudojamos tiek visuomeniniame, tiek privačiame sektoriuje. Pasak UAB „Interjero linija“ vadovės Dainoros Kizevičienės, tokios grindys itin mėgstamos užsakovų dėl puikaus estetinio vaizdo, ilgalaikės eksploatacijos ir lengvos priežiūros. Jas galima kloti ant šildomųjų ar vėsinamųjų grindų. Užsakovo pasirinkimą lemia ir tai, kad jų paviršiaus nereikia renovuoti, todėl į grindis investuojama tik vieną kartą. „Amtico“ (LVT) vinilinių dizaino grindų sudėtyje nėra ftalatų, jos atitinka atsparumo ugniai bei dūmų emisijos, priešgaisrinius, slidumo reikalavimus, sertifikuoto BREEAM ir skirtos A+ klasės pastatams.

Naujoji „Amtico Form“ (LVT) vinilinės dizaino grindų kolekcija išsiskiria matiniu darbinio vinilo sluoksniu, kuris visiškai atkartoja medžio reljefo ir rašto nelygumus, suteikiančius paviršiui identišką natūraliam medžiui vaizdą.

Ieškantiesiems kiliminių plytelių UAB „Interjero linija“ gali pasiūlyti išskirtinio dizaino, aukštos kokybės bei konkurencingos kainos Amerikoje gaminamas „Amtico Carpet“ kilimines plyteles, gaminamas iš „Invista Antro Lumena Type 6.6“, „Ultron Type 6.6 Nylon“ sudėties siūlų ant PVC pagrindo. Tokios sudėties ir specialaus apdirbimo kiliminės plytelės bus ilgalaikės, neišbluks, dėmės bus lengvai išvalomos, todėl jų priežiūra lengva. Dėl didelio tankumo „Amtico Carpet“ kiliminės plytelės priskiriamos LC2-LC3 komforto klasei. Skirtingų paviršių kolekcijos gali būti jungiamos tarpusavyje ar klojamos derinant esamų kolekcijų skirtingas plyteles. Kiekvienu atveju visuomeninės erdvės atrodys estetiškai, jaukiai ir bus naudojamos ilgus metus.

Pastebima, kad sienoms nekeliami dideli reikalavimai, galvojant apie ekonomiškiausius sprendimus – dažymą, priešgaisrinių reikalavimų atitikimą. Bet, ar susimąstoma apie tai, kaip atrodys sienos, jų kampai ar vietos ties darbo zona po eksploatacijos? Kalbai pasisukus apie sienų apdailą, siūlomas didelis visuomeninės paskirties medžiagų pasirinkimas. Šios medžiagos visiškai skiriasi nuo to, ką mes įpratę matyti buityje. Olandų gamintojo „Vescom B.V.“ vinilinės sienų dangos intensyvios eksploatacijos visuomeninės paskirties pastatuose puikiai atrodo ir Lietuvos rinkoje tarnauja jau ilgiau nei 13 metų. „Vescom“ vinilinės sienų dangos suteikia galimybę turėti ilgalaikius, estetiškai atrodančius ir mechaniniam poveikiui įtakos neturinčius paviršius – visada madingus ir novatoriškus. Anot šiomis dangomis prekiaujančios įmonės „Interjero linija“ vadovės, šios sienų dangos nepamainomos vietose, kur yra intensyvus judėjimas, bendrojo naudojimo patalpose: viešbučių kambariuose, koridoriuose, laiptinėse, biuruose, laukiamuosiuose, darbo zonose ir t. t. Taip pat šias dangas galima klijuoti vonios kambariuose, virtuvėse. Dangos sudėtis – aukščiausios kokybės viršutinis vinilo sluoksnio bei 100 % medvilnės pagrindas. Šios medžiagos yra sertifikuotos, tinkamos tvariems A+ klasės pastatams, atitinkančios Bfl-s1-d0, Bfl-s2-d0 nedegumo klases, puikiai tinka viešbučiams ir biurams, kuriems taikomi itin griežti priešgaisriniai reikalavimai.

Idealus sprendimas konferencijų, seminarų salėms, posėdžių kabinetams – sienų danga „Walltalkers“, ant kurios galima rašyti žymikliais, naudoti magnetus ar pritaikyti projekcijoms, taip pat ji padeda įgyti apsaugotą, tvirtą, daugiafunkcę sieną, o, svarbiausia, taupyti vietą.

„Vescom“ produkciją taip pat sudaro baldiniai bei užuolaidiniai audiniai, akustinės panelės, individualūs skaitmeninės spaudos ant vinilinių sienų dangų darbai. Šalia šių gali pasiūlyti ir prabangiąją tekstilinių sienų dangų kolekciją, skirtą išskirtiniams moderniems ir klasikiniams interjerams privačiame sektoriuje, viešbučių liukso kambariams. Jos išsiskiria spalvine palete, raštų bei motyvų įvairove. Itin netradicinės, todėl mėgstamos interjero dizainerių, architektų. „Vescom“ tekstilinių sienų dangų pranašumas – prabangus vaizdas ir nesudėtinga priežiūra. UAB „Interjero linija“ I Jonavos g. 254, LT-44132 Kaunas I Tel. 8 678 22 393 I www.interjero-linija.lt I El. paštas interjero-linija@interjero-linija.lt